Dovolená se nám prodloužila o jeden týden.
Prosím všechny o trpělivost. ;)
>> Všechny profesory žádám, aby mi odeslali první zahajovací hodinu.

Úvodem

13. května 2012 v 18:36 | Christine Hill
O HILARS

Představuji Vám novou kouzelnickou školu Hilars. Vytvořila jsem ji podle vlastní představy, a částěčně jsem se nechala inspirovat z knih a filmů o HP. Škola je řízena na základě RPG ( role-playing). Čas v kouzelnickém světě běží rychleji než v mudlovském, a proto u nás školní rok trvá 2 měsíce. Vyučovací hodiny u nás probíhají písemnou formou což znamená, že každý profesor bude mít své výklady uveřejněny v učebně. Stává se, že jednou do roka se profesoři rozhodnou na tak zvané 'online vyučování'.
Studenti jsou vždy na začátku roku seznamováni se základními pravidly školy.

PŘIHLÁŠKA KE STUDIU

Na podání přihlášky máme vyhrazen čas vždy před začátkem nového školního roku. Berte také na vědomí, že ředitelka školy může udělat vyjímku a přijmout nové studenty během probíhajícího školního roku. Pokud odešlete sovu s rozhodnutím studovat na škole, uvědomte si, že máte zákaz do hradu a na pozemky školy. V Prasinkách je pro studenty zřízena ubytovna 'U Mocné hůlky' kde i starší studenti přebývají, než odjedou do Hilars. Přesné informace Vám pošleme společně s rozhodnutím o přijetí či nikoliv.

INFORMACE

Pokud by jste se chtěli dozvědět více o Hilars, stačí napsat na školní sovu, nebo se zeptat studentů v 'Návštěvní místnosti'. Byli bychom rádi, kdyby jste nás informovali o chybě či problémech, které najdete.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tessule | Web | 8. července 2012 v 10:07 | Reagovat

už se těším. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama