Dovolená se nám prodloužila o jeden týden.
Prosím všechny o trpělivost. ;)
>> Všechny profesory žádám, aby mi odeslali první zahajovací hodinu.

Lufalské jeskyně

15. května 2012 v 17:46 | Christine Hill
Kam máš tak naspěch? Nevíš, že jeskyně jsou stejně nebezpečné jako Serpenský les? Ne? Tak tu nemáš co pohledávat. Pokud dovolíš, povím ti alespoň stručné informace o Lufalské jeskyni. Orsino Lufal byl velmi vlídný muž a často důvěřoval nesprávným kouzelníkům. Velice miloval zvířata a nebál se prohlásit, že zvířata milují i jeho. Nejvíce důvěrný vztah měl právě s vlky, které pobývali v této jeskyni. Většina čarodějů a čarodějek jeho vztah k těmto tvorům záviděla, a proto se vydali do jeskyně, aby dokázali, že vlci přijmou i je. Ovšem, vlci byli zvyklí jen na Orsina, a proto se na kouzelníky vrhli..
Ale ale. Proč tak couváš? Máš strach? Povím ti ještě jednu věc. Orsino jeskyni začaroval, aby vlci neútočili na nevinné kouzelníky. Pokud se ti ale poštěstí na vlky narazit, neutíkej a nekoukej se jim do očí. Zachovej si chladnou hlavu a pomalu se vydej opačným směrem.


Máš kuráž, to ano, ale nazapomínej si zachovat chladnou hlavu. Musím ti také připomenout, že první a druhý ročník má do jeskyně vstup zakázán. Pro vyšší ročníky doporučuji, aby nechodili sami.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama